Promocje
Aloe-Jojoba Shampo - Szampon do włosów
Aloe-Jojoba Shampo - Szampon do włosów
90,41 zł 76,84 zł
szt.
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - odżywka do włosów
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - odżywka do włosów
83,96 zł 71,36 zł
szt.
Aloe Lotion - Emulsja Aloesowa
Aloe Lotion - Emulsja Aloesowa
77,49 zł 64,99 zł
szt.
ALOE SHAVE - Aloesowy żel do golenia
ALOE SHAVE - Aloesowy żel do golenia
82,66 zł 70,99 zł
szt.
Forever Aloe Veterinary Formula - aloes dla zwierząt
Forever Aloe Veterinary Formula - aloes dla zwierząt
129,00 zł 99,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
O nas

 

 

 Szanowni Klienci

Jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami firmy Forever Living Products. Od 1997 roku regularnie korzystamy z dobrodziejstw, jakie daje nam Aloe Vera tej właśnie firmy. Jesteśmy kolejnym pokoleniem, które niezmiennie korzysta z tej marki dzięki zaoferowanej nam najwyższej jakości, czystości, bezpieczeństwu i naturalności produktu.  

Produkty, które oferujemy Państwu oznaczone są wieloma najwyższej klasy prestiżowymi certyfikatami takimi jak:

  • International Aloe Science Council - Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu
  • PETA Cruely Free - Produkty nietestowane na zwierzętach
  • Islamic Seal of Approval - Islamska Pieczęć Aprobaty
  • Kosher - Certyfikat koszerności
  • Halal - Certyfikat islamski

Produkty Forever Living powstają z najwyższej jakości aloesu uprawianego na ogromnych plantacjach w Teksasie i Republice Dominikany. Dojrzałe liście aloesu ręcznie zbierane przez pracowników Forever w ciągu kilku godzin trafiają do miejsc, gdzie są przetwarzane, dzieje się tak, aby zachować jak największą świeżość i czystość miąższu aloesowego. Firma Forever Living Products jest właścicielem patentu na najdoskonalszy sposób przetwarzania i stabilizowania najwyższej jakości miąższu Aloe Vera, który który pozwala na zachowanie wszystkich właściwości prozdrowotnych finalnego produktu.

Firma Forever jest także producentem najwyższej jakości produktów i preparatów pszczelich. Należy jednak dodać, iż pochodzenie tych produktów ma ścisły związek z kwitnącymi plantacjami aloesowymi. Z racji położenia geograficznego i warunków biologicznych występujących w rejonie Arizony, produkty pszczele Forever są tak bardzo czyste biologicznie, że nie powodują uczuleń i reakcji alergicznych oraz charakteryzują się wyjątkowym smakiem i aromatem kwiatu aloesu. 

W ofercie firmy Forever znajdziecie Państwo całą gamę napojów na bazie czystego miąższu Aloe Vera, suplementy diety oraz fantastyczną serię produktów do pielęgnacji całego ciała, kremów oraz kosmetyków kolorowych.

Dołącz do Nas!

   https://join.foreverliving.com/marketing/joinnow/applicationForm.do?action=display&store=POL&distribID=480000177983&menuoff=y&langID=pl#locations-join

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl