Promocje
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - odżywka do włosów
Aloe-Jojoba Conditioning Rinse - odżywka do włosów
83,96 zł 71,36 zł
szt.
Aloe Lotion - Emulsja Aloesowa
Aloe Lotion - Emulsja Aloesowa
77,49 zł 64,99 zł
szt.
ALOE SHAVE - Aloesowy żel do golenia
ALOE SHAVE - Aloesowy żel do golenia
82,66 zł 70,99 zł
szt.
Aloe-Jojoba Shampo - Szampon do włosów
Aloe-Jojoba Shampo - Szampon do włosów
90,41 zł 76,84 zł
szt.
Forever Aloe Veterinary Formula - aloes dla zwierząt
Forever Aloe Veterinary Formula - aloes dla zwierząt
129,00 zł 99,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Biznes

Jedną z największych przyczyn chorób na świecie jest pusty portfel.

Jeżeli chcesz, by ludzi cierpiących było mniej, daj im szansę zarobić na godne życie!” 

Rex Maughan

 

Witamy Cię na naszej stronie, która wyjaśni Ci w jaki sposób Ty, mógłbyś zbudować swój własny biznes….

 

Czy jeśli podwoisz wysiłki w swojej obecnej działalności , to czy podwoją się Twoje zarobki?
Gdy z jakiegokolwiek powodu, przestaniesz aktywnie pracować dla obecnej firmy, to czy ona nadal będzie płacić Ci pieniądze?
A Twoi bliscy, czy będą mogli odziedziczyć owoce Twojej produktywności?
Brzmi zbyt pięknie żeby to było możliwe?

A jednak... te możliwości właśnie otwierają się przed Tobą!

 

Dlaczego Forever?

Dlaczego zdecydowaliśmy się na partnerską współpracę z firmą Forever Living Products? Kiedy poznaliśmy zasady działania firmy, jej możliwości i zasoby, nie musieliśmy długo się zastanawiać.

Przedstawiamy Ci konkrety- informacje, które sprawiły, że my podjęliśmy decyzję!

 •  FLP to największy plantator aloesu na świecie, największy producent produktów dla zdrowia i urody na bazie najczystszego najwyższej jakości aloesu, który dostarcza bezpośrednio do swoich klientów dzięki Forever Business Owners- takim jak my!
 • Firma jest już ponad 38 lat na rynku i i jedną z pierwszych firm oferujących produkty do profilaktyki zdrowia
 • Ze względu na posiadanie własnych plantacji aloesowych, fabryk i sieci dystrybucji, dostarczamy Ci produkt o najwyższej jakości przy relatywnie niskiej cenie.
 • Flagową i najważniejszą grupą produktów Forever Living są produkty na bazie Aloe vera, od miąższu do picia, szerokiej gamy suplementów diety, kosmetyków kolorowych, do produktów pielęgnacyjnych do skóry i włosów.
 • FLP prężnie się rozwija, na chwilę obecną jest już w 160 krajach świata- możesz pracować z nami w każdym z tych krajów!
 • Każdy produkt firmy FLP jest objęty 100% gwarancją satysfakcji.
 • Nasza firma oferuje Ci doskonały, w tym szczodry i prosty plan marketingowy.
 • Oferujemy Ci program samochodowy i możliwość fantastycznych wyjazdów zagranicznych a także możliwość spłacania Twoich marzeń!
 • Branża WELLNESS w której oferujemy Ci współpracę to najbardziej rozwijająca się branża na świecie!

 

Do Kogo przeznaczone są produkty Forever?

Wyjątkowość Forever Living polega na szerokiej gamie bardzo wysokiej jakości produktów dla wszystkich. Nietrudno jest więc znaleźć grono klientów na naszą bardzo wyjątkową i unikalną ofertę. Forever zadba o całą Twoją rodzinę, odbiorcą naszych produktów jest każdy kto używa np. pasty do zębów i mydła, kto dba o odżywianie organizmu suplementami. Dla ludzi uprawiających sport, wszystkich dbający o ciało i sylwetkę, ale również kobiety ceniące sobie bardzo wysokiej klasy kosmetyki i produkty do makijażu. Dla mężczyzn, bo posiadamy wiele produktów dla mężczyzn w każdym wieku. Dla dzieci, bo oferujemy naturalne witaminy specjalni dla nich i bezpieczne kosmetyki oraz suplementy i miąższ aloesowy podnoszący odporność. Odbiorcami naszych produktów mogą być również kluby fitness, salony masażu, fryzjerzy, kosmetyczki, dentyści,, stowarzyszenia  – ponieważ oferujemy produkty, na których mogą pracować i które mogą oferować swoim klientom zwiększając tym samym dochody we własnym biznesie.

 

 

Podejmując współpracę z nami zyskasz

 • Lepszy styl życia - dzięki Forever zadbasz nie tylko  lepsze zdrowie i samopoczucie, ale także o lepszą jakość swojego życia. Najwyższej jakości naturalne kosmetyki i suplementy diety na bazie czystego miąższu aloesowego.

 • Więcej wolnego czasu - w Forever nie musisz pracować pod presją szefa i czasu. Pracujesz wtedy, kiedy chcesz i ile chcesz. Bez stresu i nerwów…. Forever – to biznes dla Ciebie, nie ważne czy jesteś studentem, pracujesz na etacie czy prowadzisz własny mały czy duży biznes.

 • Samodzielność w działaniu - w Forever możesz spełniać marzenia o własnej firmie. Nikt Tobie nic nie każe do niczego nie będzie zmuszał. Twoje zaangażowanie w Forever będzie przekładało się na Twoje zarobki. W Forever liczyć możesz zawsze na pomoc liderów i bezpłatne warsztaty szkoleniowe.

 • Bezpieczeństwo finansowe -  z Forever możesz zyskać niezależność finansową i zadbać o bezpieczeństwo finansowe Twoich najbliższych. Nasz sprawdzony plan marketingowy niezmienny od 38 lat jest gwarancją stabilnego biznesu.

 • Brak ryzyka finansowego - Twój własny biznes bez ryzyka? To jest możliwe tylko z Forever. Otrzymasz 100% gwarancję satysfakcji.  W każdej chwili możesz się wycofać otrzymując zwrot poniesionych kosztów.  

Zapraszamy do współpracy

Współpraca z nami  to wyjątkowo atrakcyjna oferta dla wzrostu Twojego Biznesu - Twojej firmy. Zwiększ swój dochód współpracując z nami. Forever zapewni Ci co miesięczne stałe dodatkowe źródło dochodu, dla Ciebie i Twojej firmy. Zyskasz  także możliwości pozyskiwania nowych klientów oraz budowania lojalności obecnych. 

 • Oferujemy promocję Twojej marki i usług.
 • Dołącz do grona naszych Partnerów!
 • Poznaj wszystkie korzyści dla siebie i Twojej Firmy.
 • Zwiększaj z nami dochodowość swojego Biznesu – możesz rozpocząć współpracę z nami już dziś.

 

 

Dlaczego my?

 

Jeżeli:

 •  Masz marzenia, które chcesz zrealizować 
 •  Chcesz się rozwijać 
 •  Chcesz zmienić swoje życie na lepsze
 •  Zależy Ci na osiąganiu dochodu pasywnego
 •  Chcesz być niezależny finansowo
 •  Chcesz poprawić swoje zdrowie i kondycję
 •  Jesteś gotowy się uczyć i zmienić dotychczasowy sposób pracy

My pokażemy Ci jak to osiągnąć, nauczymy Cię innego życia- zdrowego i niezależnego. Pokażemy Ci, jak można z pasją i dzięki pasji lepiej zarabiać i dzielić się tym dobrem z innymi. Jak pracować, aby w końcu cieszyć się życiem i nie martwić o przyszłość!

Jeżeli jesteś zdecydowany/zdecydowana - napisz do nas wiadomość email – wspólnie razem z Tobą pomożemy w ustaleniu Twoich życiowych celi, po to, by stworzyć Twój osobisty plan rozwoju na następnych kilka miesięcy i lat.

"Marketing sieciowy to nie jest tylko abstrakcyjny system, w którym każdy na pierwszym miejscu widzi tylko pieniądze i wykorzystanie pracy partnerów biznesowych. Dla nas marketing sieciowy oznacza patrzenie ludziom w oczy i szukanie ich potrzeb i wymagań. Dziś wiemy, że odwaga to wiara w siebie".

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl